ASDMB-25.000MHZ-LC-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Abracon LLC
In Stock: 2.150
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 740
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 0
25 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead