ABM10-167-12.000MHZ-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Raltron Electronics
In Stock: 1.249
Datasheet
12 MHz ±10ppm Crystal 8pF 125 Ohms 4-SMD, No Lead