FL75L10A
FL75L10A
FL75L10 A
DigiKey Part Number
1144-FL75L10A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FL75L10 A
Description
LINE FILTER 75VDC 10A TH
Manufacturer Standard Lead Time
52 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
DC EMC/EMI Line Filter 10 A 75V Two Stage PC Pins
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
FL75L10 A Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Show Empty Attributes
Category
Voltage - Rated DC
75V
Manufacturer
Delta Electronics
Current
10 A
Series
Applications
General Purpose
Packaging
Tray
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C