BD2327N50100AHF
DigiKey Part Number
1173-BD2327N50100AHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1173-BD2327N50100AHFCT-ND - Cut Tape (CT)
1173-BD2327N50100AHFDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BD2327N50100AHF
Description
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/100 0404
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 2.3GHz ~ 2.7GHz 50 / 100Ohm 0404 (1010 Metric)
Category
Phase Difference
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Insertion Loss (Max)
0.6dB
Series
Return Loss (Min)
17dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
0404 (1010 Metric)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Frequency Range
2.3GHz ~ 2.7GHz
Base Product Number
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 100Ohm