LMK6HA15625ADLET | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | LMK6HA15625ADLET |
Description | SILICONE OSC XO 156.2500MHZ HCSL |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.5V ~ 3.3V Standby (Power Down) 6-VDFN |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±25ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 80mA |
Part Status Obsolete | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-VDFN |
Type | Supplier Device Package 6-VSON (3.2x2.5) |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Standby (Power Down) | Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) |
Output HCSL | Current - Supply (Disable) (Max) 13mA |