MP-191064-10-8A
DigiKey Part Number
MP-191064-10-8A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MP-191064-10-8A
Description
LABEL METAL POLY 19.1X6.4MM
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)
Category
Label Type
Die Cut
Manufacturer
TE Connectivity Raychem Cable Protection
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Series
Material
Metallized Polyester
Packaging
10000 per Roll
Label Size
0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)