KCZ1210AH301HRTD25
DigiKey Part Number
445-KCZ1210AH301HRTD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-KCZ1210AH301HRTD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-KCZ1210AH301HRTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KCZ1210AH301HRTD25
Description
CMF FOR AUTO,300,0.1A,-55~125
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4.5Ohm
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
4.5Ohm
Manufacturer
TDK
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Number of Lines
2
Height (Max)
0.024" (0.60mm)
Impedance @ Frequency
300 Ohms @ 100 MHz
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Current Rating (Max)
100mA