DPX165950DT-8048A1
DigiKey Part Number
445-174758-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174758-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174758-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX165950DT-8048A1
Description
RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
EDA/CAD Models
DPX165950DT-8048A1 Models
Category
Frequency Bands (Low / High)
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz