CEU3E2X7R2A152M080AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 6.425
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
Murata Electronics
In Stock: 822
1500 pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)