ATB2012-50011-T000
DigiKey Part Number
445-6138-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6138-1-ND - Cut Tape (CT)
445-6138-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATB2012-50011-T000
Description
BALUN 40MHZ-860MHZ 50/50 0805
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 40MHz ~ 860MHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 Metric)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
ATB2012-50011-T000 Models
Category
Frequency Range
40MHz ~ 860MHz
Manufacturer
TDK
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 50Ohm