GMK316AB7106KL-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 32.306
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 118.383
Datasheet
Samsung Electro-Mechanics
10 µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)