STSPIN32F0601 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 497-STSPIN32F0601-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | STSPIN32F0601 |
Description | 600V THREE-PHASE CONTROLLER WITH |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | STSPIN32F0601 Models |
Series | Number of I/O 21 |
Packaging Tray | Voltage - Supply 9V ~ 20V |
Part Status Active | Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ) |