SHELF-1U-20-FIXED-V
DigiKey Part Number
5214-SHELF-1U-20-FIXED-V-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SHELF-1U-20-FIXED-V
Description
SHELF 20X19X1.700" BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Metal, Steel Shelf 20.000" L x 19.000" W x 1.700" H (508.00mm x 482.60mm x 43.18mm) Black
Category
Size / Dimension
20.000" L x 19.000" W x 1.700" H (508.00mm x 482.60mm x 43.18mm)