ANT-433IBAR3-SMA
DigiKey Part Number
ANT-433IBAR3-SMA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ANT-433IBAR3-SMA
Description
RF ANT 433MHZ FLAT PATCH SMA 2M
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF ANTENNA General Purpose Flat Patch SMA Male Adhesive
Category
VSWR
1.5
Manufacturer
RF Solutions
Gain
3dBi
Termination
SMA Male
Mounting Type
Adhesive
Frequency Group
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Height (Max)
0.217" (5.50mm)
Frequency (Center/Band)
433MHz