XUL536125.000000I
DigiKey Part Number
800-4021-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL536125.000000I
Description
MULTIMKT-TIMING
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
65mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)