EB-PD-24V-1
DigiKey Part Number
EB-PD-24V-1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EB-PD-24V-1
Description
EBUS1-PORT POE 48V-24V15W
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24V Power Over Ethernet (POE) 2 Port Splitter Data Rate
Category
Voltage - Output
24V
Manufacturer
Red Lion Controls
Power (Watts) - Per Port
13W