RSF-942.500-35000-1109-TR-NS4 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | RSF-942.500-35000-1109-TR-NS4 |
Description | FILTER SAW 942.5MHZ 5-SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 942.5MHz Frequency RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 2.1dB 35MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Bandwidth 35MHz |
Manufacturer Raltron Electronics | Insertion Loss 2.1dB |
Series | Mounting Type Surface Mount |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 5-SMD, No Lead |
Part Status Active | Height (Max) 0.021" (0.55mm) |
Frequency - Center 942.5MHz | Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |