PH9400.566ANLT | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | PH9400.566ANLT |
Description | TRANSFORMER 1.12MH SMD |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | PH9400.566ANLT Models |
Category | Inductance 1.12 mH |
Manufacturer Pulse Electronics | Mounting Type Surface Mount |
Series | Size / Dimension 0.657" L x 0.500" W (16.70mm x 12.70mm) |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Height - Seated (Max) 0.559" (14.20mm) |