DASUTWC500NF
DigiKey Part Number
553-DASUTWC500NF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DASUTWC500NF
Description
CLARITY WHITE ULTRA THIN CEILING
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF ANTENNA LTE, Wi-Fi Flat Patch N Type Female Panel Mount
Packaging
Box
Gain
4dBi, 6dBi, 6dBi
Power - Max
40 W
Features
Cable - 500mm
Termination
N Type Female
Frequency (Center/Band)
784MHz, 1.9475GHz, 2.5GHz
Frequency Range
608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Height (Max)
0.331" (8.40mm)