PE3615-36
DigiKey Part Number
6099-PE3615-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3615-36
Description
COAX CBL BNC TO SMA 36"
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-58 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms