PE3615-24
DigiKey Part Number
6099-PE3615-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3615-24
Description
COAX CBL BNC TO SMA 24"
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-58 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms