EEE-FK2A151AM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 995
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 180
Datasheet
Direct
Nichicon
In Stock: 0
Similar
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 2.655
150 µF 100 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C