6TPE470MI is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 230
Datasheet
470 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm @ 100kHz