PMZ600UNEYL is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 76
Datasheet
N-Channel 20 V 600mA (Ta) 360mW (Ta), 2.7W (Tc) Surface Mount SOT-883