BZX84-A3V6,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 60.000
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 3.100
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
Zener Diode 3.6 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB