XRCPB25M000F3M00R0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 138.871
Datasheet
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
In Stock: 2.975
Datasheet
25 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead