NXFT15XV103FEAB045
DigiKey Part Number
490-NXFT15XV103FEAB045-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NXFT15XV103FEAB045
Description
FD
EDA/CAD Models
NXFT15XV103FEAB045 Models
Category
B25/50
3936K
B25/85
3977K
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Last Time Buy
Power - Max
3 mW
Resistance in Ohms @ 25°C
10k
Length - Lead Wire
1.77" (45.00mm)
Resistance Tolerance
±1%
B Value Tolerance
±1%