LLL153C80J104ME01E is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 39.257
Datasheet
0.1 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0204 (0510 Metric)