DLW32SH510XF2L
DigiKey Part Number
490-DLW32SH510XF2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32SH510XF2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32SH510XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW32SH510XF2L
Description
CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Detailed Description
51 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 700mOhm
EDA/CAD Models
DLW32SH510XF2L Models
Category
Current Rating (Max)
200mA
DC Resistance (DCR) (Max)
700mOhm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Surface Mount
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Inductance @ Frequency
51 µH @ 100 kHz