DLW32PH122XK2L | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DLW32PH122XK2L |
Description | CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200 |
Manufacturer Standard Lead Time | 19 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.2 kOhms @ 100 MHz 1.2A DCR 60mOhm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DLW32PH122XK2L Models |
Category | DC Resistance (DCR) (Max) 60mOhm |
Manufacturer Murata Electronics | Voltage Rating - DC 60V |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ratings AEC-Q200 |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Filter Type Power Line | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Number of Lines 2 | Height (Max) 0.098" (2.50mm) |
Impedance @ Frequency 1.2 kOhms @ 100 MHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |
Current Rating (Max) 1.2A |