DLW21SN371SQ2L | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DLW21SN371SQ2L |
Description | CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 370 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mOhm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DLW21SN371SQ2L Models |
Category | DC Resistance (DCR) (Max) 450mOhm |
Manufacturer Murata Electronics | Voltage Rating - DC 50V |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
Filter Type Signal Line | Height (Max) 0.055" (1.40mm) |
Number of Lines 2 | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |
Impedance @ Frequency 370 Ohms @ 100 MHz | Base Product Number |
Current Rating (Max) 280mA |