DLW21SH121HQ2L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 328
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 416mOhm
DLW21SH121HQ2L
DigiKey Part Number
490-DLW21SH121HQ2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW21SH121HQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW21SH121HQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW21SH121HQ2L
Description
CMC 280MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DLW21SH121HQ2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
416mOhm
Voltage Rating - DC
20V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max)
0.055" (1.40mm)
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
280mA