DLM11SN450HZ2L
DigiKey Part Number
490-DLM11SN450HZ2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLM11SN450HZ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLM11SN450HZ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLM11SN450HZ2L
Description
CMC 100MA 2LN 45OHM SMD AEC-Q200
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 880mOhm
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DLM11SN450HZ2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
880mOhm
Manufacturer
Murata Electronics
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Number of Lines
2
Height (Max)
0.024" (0.60mm)
Impedance @ Frequency
45 Ohms @ 100 MHz
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Current Rating (Max)
100mA