BLM21AG471SH1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 3.143
Datasheet
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 700mA 190mOhm