0511100650-30-A-6-X
DigiKey Part Number
0511100650-30-A-6-X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0511100650-30-A-6-X
Description
6 CIRC CABLE ASSY 30" X
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 2.50' (762.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Molex
Length
2.50' (762.00mm)