0511100650-20-A-6-Z
DigiKey Part Number
0511100650-20-A-6-Z-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0511100650-20-A-6-Z
Description
6 CIRC CABLE ASSY 20" Z
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.67' (508.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Molex
Length
1.67' (508.00mm)