0503948051-10-R6-D
DigiKey Part Number
0503948051-10-R6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-10-R6-D
Description
10" PRE-CRIMP 3049 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP 3049 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP 3049 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP 3049 BROWN
10" PRE-CRIMP 3049 GREEN
10" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3049 RED
3" PRE-CRIMP 3049 RED
In-Stock: 199
4" PRE-CRIMP 3049 RED
5" PRE-CRIMP 3049 RED
6" PRE-CRIMP 3049 RED