0502128000-10-W4
DigiKey Part Number
0502128000-10-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-10-W4
Description
10" PRE-CRIMP 1854 WH001 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
0502128000-10-W4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
White
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)