0502128000-08-W4
DigiKey Part Number
0502128000-08-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-08-W4
Description
8" PRE-CRIMP 1854 WH001 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm)
EDA/CAD Models
0502128000-08-W4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
8.00" (203.20mm)