0502128000-08-S4
DigiKey Part Number
0502128000-08-S4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-08-S4
Description
8" PRE-CRIMP 1854 SL001 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm)
EDA/CAD Models
0502128000-08-S4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
8.00" (203.20mm)