0457501111-12-Y9-D
DigiKey Part Number
0457501111-12-Y9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0457501111-12-Y9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Yellow
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW