0008500113-12-N4-D
DigiKey Part Number
0008500113-12-N4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-N4-D
Description
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 400
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
In-Stock: 73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 763
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BROWN
3" PRE-CRIMP A2015 BROWN
4" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
6" PRE-CRIMP A2015 BROWN