0002061101-12-W2
DigiKey Part Number
0002061101-12-W2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-12-W2
Description
12" PRE-CRIMP A2101 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2101 BROWN
12" PRE-CRIMP A2101 GREEN
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 WHITE
3" PRE-CRIMP A2101 WHITE
4" PRE-CRIMP A2101 WHITE
5" PRE-CRIMP A2101 WHITE
6" PRE-CRIMP A2101 WHITE