0002061101-10-R9
DigiKey Part Number
0002061101-10-R9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-10-R9
Description
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
11" PRE-CRIMP A2103 RED