0002061101-10-L2
DigiKey Part Number
0002061101-10-L2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-10-L2
Description
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2101 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 BLUE
3" PRE-CRIMP A2101 BLUE
4" PRE-CRIMP A2101 BLUE
5" PRE-CRIMP A2101 BLUE
6" PRE-CRIMP A2101 BLUE