0002061101-10-A2-D
DigiKey Part Number
0002061101-10-A2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-10-A2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 RED
Alternate Length
11" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
2" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2101 ORANGE