ZX10-4A-19-S+
DigiKey Part Number
3157-ZX10-4A-19-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZX10-4A-19-S+
Description
4 WAYS PWR SPLTR, 1425-1900 MHZ
Detailed Description
RF Power Divider 1.425 GHz ~ 1.9 GHz Isolation (Min) 20dB, 5° Imbalance (Max) Module, SMA Connectors
Category
Frequency
1.425 GHz ~ 1.9 GHz
Specifications
Isolation (Min) 20dB, 5° Imbalance (Max)
Size / Dimension
2.670" L x 0.600" W x 0.780" H (67.82mm x 15.24mm x 19.81mm)