ZX10-2-1252-S+
DigiKey Part Number
3157-ZX10-2-1252-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZX10-2-1252-S+
Description
PWR SPLTR, 1800 - 12500 MHZ, 50
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 1.8 GHz ~ 12.5 GHz Module, SMA Connectors
Category
Insertion Loss
0.7dB
Manufacturer
Mini-Circuits
Frequency
1.8 GHz ~ 12.5 GHz
Packaging
Tray
Size / Dimension
0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm)