SYPS-3-12W+
DigiKey Part Number
3157-SYPS-3-12W+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-SYPS-3-12W+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-SYPS-3-12W+DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SYPS-3-12W+
Description
3 WAYS CW PWR SPLTR, 20-1200 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 20 MHz ~ 1.2 GHz Isolation (Min) 16dB, 6° Imbalance (Max) 8-SMD, No Lead
Category
Frequency
20 MHz ~ 1.2 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 16dB, 6° Imbalance (Max)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Size / Dimension
0.500" L x 0.380" W x 0.250" H (12.70mm x 9.65mm x 6.35mm)