141-24SMRSM+
DigiKey Part Number
3157-141-24SMRSM+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
141-24SMRSM+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
18 GHz
Blue
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C